SunShine

SunShine


#1 2012-07-19 13:53:18

Rap3rek

Młody robaczek ;3

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Rap3rka

Nick z gry: Rap3rek
Imię: Konrad
Wiek: 14
Karta SP(Twoja postać): Mag
Level postaci: 66
Posiadane karty SP(job i ulepszenie):
- Czerwony Mag 23j. +5
- Święty Mag 43j. +4
- Niebieski Mag 45j. +7
- Mrocznego maga narazie brak.
- Piżama 20j. +12
- Jajamaru 17j. +0
Poprzednia rodzina oraz powód opuszczenia: Sereals - rozpadła się.
Dlaczego nasza Rodzinka;): Bo wydajecie się ciekawą fam, a samemu się nudno gra.
Stosunek do Glacka/rajdów: Hmm. Na glacy ostatnio nie spędzam zbyt wiele czasu, za rajdami zbytnio nie przepadam, ale jeśli zajdzie potzreba to będe chodził. ;]
Posiadana reputacja (punkty i nazwa): Przywódca (180k)
Co wniesiesz do Rodziny?: Napewno dobry humor. Do tego lubię pomagać innym i udzielać się na forum, czy na chacie famowym.
Ilość czasu spędzanego w grze?: Dziennie gram bardzo dużo, czasem mogę grać nawet kilkanaście godzin ( tak, jestem no - lifem @_@).
Parę słów o sobie (im więcej tym lepiej):
Witam. Gram w Nostale już bardzo długo, to będzia już moja... Trzecia? Jak nie czwarta postać, doświadczenie w grze jakieś jest. W całym moim nostalowym życiu miałem dwie, moze trzy fam, byłem w nich krótko, rozpadały się lub zostalem wyrzucony. Szukam rodziny w której panuje miła atmosfera, gdzie nie liczy się tylko i wyłącznie exp, gdzie można z kimś popisać na ciekawe tematy i wspólnie pograć. Jestem aktywny na czacie, również na ewentualnej stronie fam. Jestem osobą spokojną, opanowaną. Można powiedzieć że jestem typem samotnika, nie mam zbyt wielu znajomych, a co dopiero przyjaciół zarówno w Nostale, jak i w prawdziwym swiecie. Mimo to, jestem osobą rozgadaną i wesołą, lubie sobie pożartować, czy pogadać na jakieś fajne tematy. Interesuję się muzyką - głównie Rapem, ale również Rockiem, czy Dubstepem i Reggae, można więc powiedzieć, że słucham wszystkiego, co wpadnie w ucho. Od niedawna intresuję się też jazdą na Bmx'ie, mam w planach zakupienie sobie jednego, kiedy zrośnie mi się ręka (tak, złamana - nadgarstek -,- ). No, to chyba tyle co mogę powiedzieć o mnie, nie lubie pisać o sobie, a i tak straaasznie sie rozpisałem.
Dokończ zdanie: Moim największym marzeniem jest.... nic. Nie mam żadnych marzeń

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiamaster.pun.pl www.elderscrolls.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.knhsumcs.pun.pl www.wydarzeniakolobrzeg.pun.pl